Franke Box FBI 722 XS

Dostupnost: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Rychlý přehled

Franke odsávač pár FBI 722 XS
- nerezový rám
- 3 stupne výkonu
- posuvné prepínače
- umývateľný kovový tukový filter
- osvetlenie: halogénové žiarovky 2 × 20 W
- s vonkajším odťahom aj s recirkuláciou
- hmotnosť: 5 kg
- max. výkon odsávania: 390 m3/hod.
- max. hlučnosť: 67dB
- trieda energetickej účinnosti: D
- uhlíkový filter nie je súčasť dodávky

Výkon motora: 140 W
Stupne výkonu: 3
Priemer odťahu: 150/120 mm
Bez daně: 3 333,33 Kč S daní: 4 000,00 Kč

Detaily

Franke ponúka široký sortiment komínových, ostrovných, vstavaných, podvesných odsávačov pár, odsávačov pár do rohu a novo i ostrovný-lustrový odsávač Jupiter. Jednoduché i dizajnové modely s rôznymi stupňami výkonu motora, v niekoľkých šírkach, so štrbinovým odsávaním, ukazovateľom nasýtenia filtra, digitálnym displejom aj diaľkovým ovládaním. Niektoré odsávače majú unikátnu patentovanú technológiu Sil-K (The Silence Key), ktorá redukuje hluk až o 12 dB (A). V ponuke sú odsávače pár v nerezovom prevedení, v kombinácii nerezu a skla aj v kombinácii s drevom.

Odsávače pár , digestory Franke pracujú vďaka kvalitným motorom a dobrej izolácii mimoriadne potichu. Niektoré odsávače Franke sú vybavené tlmiacimi panelmi, ktoré ešte viac znižujú hluk počas prevádzky. Všetky odsávače sú vybavené modernými motormi , ktoré pracujú v troch až sedemnástich stupňoch ventilácie. Tak môžu svoj výkon vždy prispôsobiť spôsobu varenia a množstva pár. Navyše je v mnohých odsávačoch integrovaný intenzívny stupeň, ktorý obzvlášť rýchlo odstráni silné výpary (napr. pri smažení alebo dusení). Intenzívny stupeň sa po krátkej dobe automaticky prepne na predtým zvolený stupeň.

Franke

Spoločnosť Franke s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a je jedným z významných výrobcov drezov, kuchynských batérií, sorterov a v posledných rokoch aj odsávačov pary. Franke je popredným svetovým výrobcom drezov, vyhláseným svojou kvalitou, nezameniteľným zmyslom pre dizajn, použitím materiálov a technológií výroby. Viac ako 70-ročná skúsenosť s výrobou drezov, najširšia škála produktov, neustále investície do inovácií materiálu a výroby, kvality a funkčnosti výrobkov s ohľadom na ergonómiu, optimálne využitie aj v ekológii a tiež rad významných ocenení za dizajn .... to je Franke. Nechajte sa inšpirovať výrobkami značky Franke a zariaďte si svoju kuchyňu bez kompromisov.

Možná Vás zaujme i následující