Franke FPJ 915 V WH A

Dostupnosť: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Krátky popis

Franke odsávač pár Franke FPJ 615 V WH A

- max. hlučnosť: 69 dB
- max. výkon: 560 m3/h
- energetická trieda C
- montáž na stenu, voľný priestor pre hlavu
- montážna šírka: 90 cm
- dopor. výška nad varnou doskou len 45 cm
- biele sklo
- senzorové ovládanie, štrbinové odsávanie
- 3 stupne výkonu
- elektronicky riadiaci obvod
- umývateľný kovový tukový filter
- osvetlenie: LED žiarovky 2×1 W, stmievateľné
- s vnútorným odťahom i s recirkuláciou

Technický popis v obrázku
Bez DPH: 334,17 € S DPH: 401,00 €

Detaily

Franke ponúka široký sortiment komínových, ostrovných, vstavaných, podvesných odsávačov pár, odsávačov pár do rohu a novo aj ostrovné-lustrové odsávače Jupiter. Jednoduché aj dizajnové modely s rôznymi stupňami výkonu motora, v niekoľkých šírkach, sa štrbinovým odsávaním, ukazovateľom nasýtenia filtra, digitálnym displejom aj diaľkovým ovládaním. Niektoré odsávače majú unikátnu patentovanú technológiu Sil-K (The Silence Key), ktorá redukuje hluk až o 12 dB (A). V ponuke sú odsávače pár v nerezovom prevedení, v kombinácii nerezu a skla aj v kombinácii s drevom.

Digestory, digestory Franke pracujú vďaka kvalitným motorom a dobrej izolácii mimoriadne ticho. Niektoré odsávače Franke sú vybavené tlmiacimi panelmi, ktoré ešte viac znižujú hluk počas prevádzky. Všetky odsávače sú vybavené modernými motormi, ktoré pracujú v troch až sedemnástich stupňoch ventilácie. Tak môžu svoj ??výkon vždy prispôsobiť spôsobu varenia a množstvu pár. Navyše je v mnohých odsávačoch integrovaný intenzívny stupeň, ktorý zvlášť rýchlo odstráni silné výpary (napr. pri vyprážaní alebo dusení). Intenzívny stupeň sa po krátkej dobe automaticky prepne na predtým zvolený stupeň.

Franke

Spoločnosť Franke s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a je jedným z významných výrobcov drezov, kuchynských batérií, sorterov a v posledných rokoch aj odsávačov pary. Franke je popredným svetovým výrobcom drezov, vyhláseným svojou kvalitou, nezameniteľným zmyslom pre dizajn, použitím materiálov a technológií výroby. Viac ako 70-ročná skúsenosť s výrobou drezov, najširšia škála produktov, neustále investície do inovácií materiálu a výroby, kvality a funkčnosti výrobkov s ohľadom na ergonómiu, optimálne využitie aj v ekológii a tiež rad významných ocenení za dizajn .... to je Franke. Nechajte sa inšpirovať výrobkami značky Franke a zariaďte si svoju kuchyňu bez kompromisov.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.