Franke Crystal FMW 46 CS C XS

Dostupnosť: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Krátky popis

Franke Crystal FMW 46 CS C XS
- 5 úrovní výkonu
- rýchly štart
- dotykové ovládanie s LCD displejom
- teleskopický výsuv
- detský zámok
- časovač (max. 90 min.)
- sklenený tanier priemer 320 mm
- možnosť vypnutia otoč. taniere
- gril v kombinácii alebo samostatne
- horúci vzduch v kombinácii alebo samostatne
- automat. varenie a rozmrazovanie, váhové rozmrazovanie
- osvetlenie: 1x halogénová žiarovka
- kapacita [l]: 32
- príkon [W]: 3 400
- výkon mikrov. ohrevu [W]: 1 000
- výkon grilu [W]: 1 500
- horúci vzduch [W]: 1 500
- nerez
Bez DPH: 687,50 € S DPH: 825,00 €

Detaily

Nová generácia zabudovateľných rúr FRANKE je výsledkom rozsiahlych skúseností v dôležitej oblasti nášho života - v príprave jedla. Kladieme dôraz na kvalitu pripravených pokrmov, bezpečnosť a úsporu energie. Sortiment vstavaných rúr zahŕňa rôzne modely a pokiaľ ide o dizajn, sú vhodné pre všetky typy interiérov.

MODERNÉ ELEKTRONIKA

LCD displej ponúka jednoduchú a ľahkú manipuláciu a vysokú kvalitu obsluhy. Riadiaci systém je podobný tomu, ktorý sa používa v mobilných telefónoch, takže ovládanie menu je jednoduché, takmer intuitívne.

ENERGETICKÁ TRIEDA

FRANKE kladie dôraz na životné prostredie, použitie vysoko kvalitných materiálov, moderných technológií výroby a prísnych noriem výroby. Preto majú všetky rúry, od tých najjednoduchších až po tie moderné, energetickú triedu A.

FRANKE výrobky možno nájsť vo viac ako 100 miliónoch domácností a v stovkách tisíc verejných zariadení. Za úspechom FRANKE stojí tradícia silného a jednotného podnikateľského využitie trhových príležitostí, u ktorých je vždy kladený dôraz na potreby zákazníkov.

FRANKE to nie sú len drezy, kuchynské batérie, odsávače pár, systémy triedenia odpadu, ale novo Vám teraz ponúkame aj kuchynské vstavané spotrebiče - konkrétne vstavané rúry, plynové, indukčné a sklokeramické varné dosky, mikrovlnné rúry, chladničky a umývačky riadu. Či už si pre svoju kuchyňu zvolíte osobitý štýl alebo budete sledovať dizajnové trendy, FRANKE Vám vždy ponúkne široký výber zo svojho sortimentu. Viac ako 100 miliónov domácností po celom svete dôveruje kuchynským systémom FRANKE. Nechajte sa nimi inšpirovať aj Vy a zariaďte si kuchyňu bez kompromisov.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.