Franke FMW 380 CR G BK

Dostupnosť: Dočasne nedostupný

Krátky popis

Franke FMW 380 CR G BK
- vstavaná mikrovlnná rúra
- nerez
- osvetlenie: 1 x halogénová žiarovka
- 5 úrovní výkonu
- dotyk. ovlád. s LCD displejom ovlád. gombíky
- detský zámok
- časovač (max. 10 hod)
- gril v kombinácii alebo samostatne
- akustický signál konca ohrevu
- sklenený tanier priemer 320 mm
- príkon (W): 3 000
- výkon grilu [W]: 1 500
- výkon mikrov. ohrevu [W]: 1 000
- kapacita [l]: 38
- výrez: 560 mm x Min. 550 mm
Bez DPH: 520,83 € S DPH: 625,00 €

Detaily

ENERGETICKÁ TRIEDA

FRANKE kladie dôraz na životné prostredie, použitie vysoko kvalitných materiálov, moderných technológií výroby a prísnych noriem výroby. Preto majú všetky rúry, od tých najjednoduchších až po tie moderné, energetickú triedu A.

FRANKE výrobky možno nájsť vo viac ako 100 miliónoch domácností a v stovkách tisíc verejných zariadení. Za úspechom FRANKE stojí tradícia silného a jednotného podnikateľského využitie trhových príležitostí, u ktorých je vždy kladený dôraz na potreby zákazníkov.

FRANKE to nie sú len drezy, kuchynské batérie, odsávače pár, systémy triedenia odpadu, ale novo Vám teraz ponúkame aj kuchynské vstavané spotrebiče - konkrétne vstavané rúry, plynové, indukčné a sklokeramické varné dosky, mikrovlnné rúry, chladničky a umývačky riadu. Či už si pre svoju kuchyňu zvolíte osobitý štýl alebo budete sledovať dizajnové trendy, FRANKE Vám vždy ponúkne široký výber zo svojho sortimentu. Viac ako 100 miliónov domácností po celom svete dôveruje kuchynským systémom FRANKE. Nechajte sa nimi inšpirovať aj Vy a zariaďte si kuchyňu bez kompromisov.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt