Franke Crystal FMO 46 CS 9T1 XS

Dostupnosť: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Krátky popis

Franke Crystal FMO 46 CS 9T1 XS
- typ: vstavaná
- ovládanie: dotykové
- automatické riadenie teploty
- funkcia pečenia: multifunkčná + turbo
- výsuv: teleskopický
- sklá: 3
- energetická trieda A
- dotykové ovládanie s LCD displejom
- teleskopický výsuv
- detský zámok
- trojitá presklené dvierka
- 1 halogénové svetlo osvetľujúce vnútro
- plech
- rošt
- kapacita [l]: 35
- príkon [W]: 2 970
- nerez
Rozmery: 595 mmx540 mm
Bez DPH: 495,83 € S DPH: 595,00 €

Detaily

MODERNÉ ELEKTRONIKA

LCD displej ponúka jednoduchú a ľahkú manipuláciu a vysokú kvalitu obsluhy. Riadiaci systém je podobný tomu, ktorý sa používa v mobilných telefónoch, takže ovládanie menu je jednoduché, takmer intuitívne.

ENERGETICKÁ TRIEDA

FRANKE kladie dôraz na životné prostredie, použitie vysoko kvalitných materiálov, moderných technológií výroby a prísnych noriem výroby. Preto majú všetky rúry, od tých najjednoduchších až po tie moderné, energetickú triedu A.

FRANKE výrobky možno nájsť vo viac ako 100 miliónoch domácností a v stovkách tisíc verejných zariadení. Za úspechom FRANKE stojí tradícia silného a jednotného podnikateľského využitie trhových príležitostí, u ktorých je vždy kladený dôraz na potreby zákazníkov.

FRANKE to nie sú len drezy, kuchynské batérie, odsávače pár, systémy triedenia odpadu, ale novo Vám teraz ponúkame aj kuchynské vstavané spotrebiče - konkrétne vstavané rúry, plynové, indukčné a sklokeramické varné dosky, mikrovlnné rúry, chladničky a umývačky riadu. Či už si pre svoju kuchyňu zvolíte osobitý štýl alebo budete sledovať dizajnové trendy, FRANKE Vám vždy ponúkne široký výber zo svojho sortimentu. Viac ako 100 miliónov domácností po celom svete dôveruje kuchynským systémom FRANKE. Nechajte sa nimi inšpirovať aj Vy a zariaďte si kuchyňu bez kompromisov.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.