Franke Crystal FHCR 604 4G BK C

Dostupnosť: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Krátky popis

Franke varná doska Crystal FHCR 604 4G BK C
Popis:
- 4 plynové horáky
- gombíkové ovládanie
- zabudované elektrické zapaľovanie
- termoelektrická poistka zhasnutia plameňa
- liatinové rošty
- tvrdené sklo
- odnímateľný magnetický ochranný panel

Rozmer: 590 × 510 mm
Výrez: 560 × 480 mm
Prevedenie: čierne sklo

Typ a výkon horákov [kW]:
- ľavý dolný (vysokorýchlostné): 3,00
- ľavý horný a dolný: 2,00
- ľavý a pravý horný: 1,75
- pravý dolný: 1,00
Bez DPH: 357,50 € S DPH: 429,00 €

Detaily

FRANKE ponúka spotrebiteľom širokú škálu modelov plynových dosiek, ktoré spĺňajú všetky požiadavky, a umožňujú ich tak používateľom zakomponovať do akejkoľvek kuchyne. Dosky sú dostupné v rôznych veľkostiach, v dvoch typoch materiálu (nerez a sklo) av závislosti na veľkosti dosky sú vybavené 4-5 horáky. Pretože sú plynové dosky často umiestnené v blízkosti drezu, navrhlo FRANKE, vzhľadom na význam týchto dvoch kuchynských prvkov, taký dizajn plynových dosiek, aby bol v harmónii so drezom is celou kuchyni.

Všetky nerezové plynové dosky FRANKE sú vyrobené výhradne z nerezovej ocele AISI 304 18/10. Jedná sa o typ nerezu, ktorý je odolný proti korózii a poškodeniu spôsobeným kyselinami, saponáty, atď Vynikajúca kvalita je posilnená špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá zabraňuje príliš rýchlemu opotrebovaniu povrchu. Tieto špeciálne úpravy sú výsledkom dlhoročnej skúsenosti v oblasti spracovania nerezovej ocele a zlepšujú vlastnosti nerezovej ocele (jedná sa napr o špeciálny leštenie povrchu).

ELEKTRICKÉ ZAPAĽOVANIE

Zapaľovanie je integrované v ovládacích gombíkoch. Plameň vzplanie iba pomocou otočenia gombíka.

Termoelektrická poistka zhasnutia plameňa

Plynové dosky FRANKE sú vybavené bezpečnostnými ventilmi, tz. termoelektrickými poistkami zhasnutia plameňa. Poistka funguje na princípe "cítiť teplo", ak plameň z akéhokoľvek dôvodu zhasne, systém zastaví prívod plynu.

OCHRANNÝ PANEL

FRANKE ochranný panel zabraňuje prehriatiu gombíkov na plynové doske, tiež zvyšuje jej bezpečnosť a funkčnosť. Ochranný panel je k roštu pripojený magnetom, čo umožňuje jeho odstránenie a ľahšie čistenie dosky.

MATERIÁL

Nerezová oceľ alebo sklo v čiernom alebo bielom prevedení dokonale zodpovedá a ladí s ďalšími spotrebičmi FRANKE.

VEĽKOSTI A VÝKON HORÁKOV

Veľký výber panelov rôznych veľkostí: 60, 70, 75, 80 a 120 cm. Ďalej 4-5 horákov rôznych veľkostí a výkonov spĺňajú akékoľvek estetické a funkčné potreby zákazníkov.

LIATINOVÉ ROŠTY

Liatinové rošty v čiernom matnom prevedení dávajú varnej doske profesionálny vzhľad v súlade s funkčnosťou a harmóniou. Dajú sa ľahko vybrať a môžu sa umývať v umývačke riadu.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.