Franke Indukčná doska FH 604-1 4I T PWL

Dostupnosť: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Krátky popis

Franke indukčná doska FH 604-1 4I T PWL
Popis:
- Funkcia "Booster"
- Detská poistka
- Ochrana proti prehriatiu
- Automatické vypnutie
- Ukazovateľ zvyškového tepla
- Predné nerezová lišta a rovné hrany

Rozmer: 580 × 510 mm
Výrez: 560 × 490 mm

PRINCÍP INDUKCIE
Princíp indukcie je založený na elektromagnetickej energii, ktorá sa vytvára medzi feromagnetickým dnom nádoby položenej na varnej doske a medenou cievkou, ktorá je umiestnená pod povrchom dosky. Elektrický prúd prechádza indukčnou cievkou a vytvára tým magnetické pole. Efektom magnetického poľa vzniká vo dne varnej nádoby indukovaný čiže vírivý prúd, ktorým sa nádoba zahrieva. Jedlo sa ohrieva vodivým teplom z plášťa varnej nádoby.
Bez DPH: 354,17 € S DPH: 425,00 €

Detaily

FRANKE výrobky možno nájsť vo viac ako 100 miliónoch domácností a v stovkách tisíc verejných zariadení. Za úspechom FRANKE stojí tradícia silného a jednotného podnikateľského využitie trhových príležitostí, u ktorých je vždy kladený dôraz na potreby zákazníkov.

FRANKE to nie sú len drezy, kuchynské batérie, odsávače pár, systémy triedenia odpadu, ale novo Vám teraz ponúkame aj kuchynské vstavané spotrebiče - konkrétne vstavané rúry, plynové, indukčné a sklokeramické varné dosky, mikrovlnné rúry, chladničky a umývačky riadu. Či už si pre svoju kuchyňu zvolíte osobitý štýl alebo budete sledovať dizajnové trendy, FRANKE Vám vždy ponúkne široký výber zo svojho sortimentu. Viac ako 100 miliónov domácností po celom svete dôveruje kuchynským systémom FRANKE. Nechajte sa nimi inšpirovať aj Vy a zariaďte si kuchyňu bez kompromisov.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.