Franke Crystal CR 981 M WH M DCT

Dostupnosť: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Krátky popis

Franke Crystal CR 981 M WH M DCT
- 12 funkcií
- kapacita 73 l
- energetická trieda A
- dotyk. ovlád. s LCD displejom + ovlád. gombíky
- detský zámok
- trojité presklenné dvierka
- 35 naprogramovaných receptov
- programy Kompletné Menu/ Wellness/ Pizza Plus/ Guided Vegetarian
- 2 vnútorné halogénové svetlá
- plytký plech
- hlboký plech
- 2 rošty
- spotreba el. energie pri konvenčnom pečení (kWh): 1,09
- spotreba el. energie pri pečení horúcim vzduchom (kWh): 0,99
- max. príkon (W): 2 850
- biele sklo

Bez DPH: 704,17 € S DPH: 845,00 €

Detaily

Nová generácia zabudovateľných rúr FRANKE je výsledkom rozsiahlych skúseností v dôležitej oblasti nášho života - v príprave jedla. Kladieme dôraz na kvalitu pripravených pokrmov, bezpečnosť a úsporu energie. Top-triedy vstavaných rúr majú nové programy ako je kompletný menu a wellness. Kapacita pečenie komory sa pohybuje od štandardných 57 litrov až po 67 litrov, a to vďaka nejužšímu ovládaciemu mini panelu na trhu. Sortiment vstavaných rúr zahŕňa rôzne modely a pokiaľ ide o dizajn, sú vhodné pre všetky typy interiérov.

WELLNESS Wellness program umožňuje piecť mäso, ryby a zeleninu na prírodné a diétne spôsob. Prakticky sa jedná o predĺženej pečenia pri teplote okolo 100 ° C bez použitia tuku alebo korenia. Tento spôsob zachováva v potravinách nielen všetky minerály, vitamíny a iné zdraviu prospešné zložky, ale aj prirodzenú chuť a vôňu potravín.

XXL KAPACITA

Kapacita niektorých FRANKE rúr je 67 l, teda jedna z najväčších na trhu. Možno tak pripravovať aj štyri chody súčasne, čím šetríte čas i energiu.

KOMPLETNÝ MENU

FRANKE Exclusive program. Táto funkcia umožňuje piecť až 4 rôzne chody v rovnaký čas (predjedlo, 1. chod, hlavný chod, múčnik). Pripravené chody sa do rúry umiestni súčasne do rôznych úrovní. Celá konštrukcia rúry je navrhnutá tak, aby sa pachy a chute navzájom nemiešal. V závislosti na modeli máte na výber z 3 alebo 4 úrovňového kompletného menu, ktoré je plne automatické a povedie vás krok za krokom. Môžete si vybrať mäsové alebo rybie menu alebo piecť pizze alebo bochníky chleba až v štyroch úrovniach naraz. Kompletné programové menu ušetrí váš čas, zníži spotrebu energie, zaistí vám najvyššiu kvalitu pečenia a vždy vynikajúce výsledky.

MODERNÉ ELEKTRONIKA

LCD displej ponúka jednoduchú a ľahkú manipuláciu a vysokú kvalitu obsluhy. Riadiaci systém je podobný tomu, ktorý sa používa v mobilných telefónoch, takže ovládanie menu je jednoduché, takmer intuitívne.

TEPLOTNÝ SONDA

Teplotná sonda automaticky kontroluje pečenie proces mäsa, bez toho aby ste museli pečenia neustále strážiť a kontrolovať. Jednoducho zasuniete sondu do mäsa a keď mäso vnútri dosiahne požadovanú teplotu, rúra sa automaticky vypne.

IZOLÁCIA

Vonkajšok pečenie komory je pokrytý vysoko kvalitnou izoláciou (bielou sklenou vatou), ktorá je naviac "zabalená" do dvoch hliníkových fólií, čo výrazne zlepšuje jej účinnosť a životnosť. Zároveň zaručuje nulové emisie toxických výparov (pri prvom zahriatie) a pomáha redukovať šírenie tepla do vonkajšieho plášťa.

CHLADIACA VENTILÁTOR

Chladiaci ventilátor (s vlastným termostatom) vháňa chladný vzduch medzi vnútornou a vonkajšou plášť rúry. Tým je teplo udržiavané vo vnútornom priestore rúry a ostatné vonkajšie komponenty a nábytok sú ochránené.

STUDENÁ DVIERKA

FRANKE patent

Dvierka sa vyrábajú s 2, 3 alebo 4 sklami, vždy v závislosti od modelu a od seba sú oddelené medzerou. Prúdenie vzduchu medzi sklami redukuje prenos tepla z vnútorného priestoru na dvierka - Princíp Venturiho efektu a vytvára tak tepelnú bariéru, ktorá zabraňuje úniku tepla von, čím opäť znižuje spotrebu energie. Dvierka rúry zostávajú chladná po celú dobu pečenia.

JEDNODUCHÉ ČISTENIE DVIEROK

Nový systém patentovaný FRANKE ponúka vynikajúci spôsob čistenia dvierok rúry. Vnútorné sklo, tj časť dvierok, ktorá sa môže zašpiniť, je perfektne hladké a ľahko čistiteľné. Nie sú tu žiadne skrutky ani ostré rohy vnútri rúry alebo na ráme dverí, takže sklo možno ľahko a bezpečne vybrať a vyčistiť. Dverné pánty dovoľujú veľmi ľahké vybratie vnútorného skla, a to bez odstránenia celých dvierok rúry. Táto manipulácia je veľmi jednoduchá, rýchla a nevyžaduje použitie akýchkoľvek nástrojov alebo odbornú pomoc.

ENERGETICKÁ TRIEDA

FRANKE kladie dôraz na životné prostredie, použitie vysoko kvalitných materiálov, moderných technológií výroby a prísnych noriem výroby. Preto majú všetky rúry, od tých najjednoduchších až po tie moderné, energetickú triedu A.

FRANKE výrobky možno nájsť vo viac ako 100 miliónoch domácností a v stovkách tisíc verejných zariadení. Za úspechom FRANKE stojí tradícia silného a jednotného podnikateľského využitie trhových príležitostí, u ktorých je vždy kladený dôraz na potreby zákazníkov.

FRANKE to nie sú len drezy, kuchynské batérie, odsávače pár, systémy triedenia odpadu, ale novo Vám teraz ponúkame aj kuchynské vstavané spotrebiče - konkrétne vstavané rúry, plynové, indukčné a sklokeramické varné dosky, mikrovlnné rúry, chladničky a umývačky riadu. Či už si pre svoju kuchyňu zvolíte osobitý štýl alebo budete sledovať dizajnové trendy, FRANKE Vám vždy ponúkne široký výber zo svojho sortimentu. Viac ako 100 miliónov domácností po celom svete dôveruje kuchynským systémom FRANKE. Nechajte sa nimi inšpirovať aj Vy a zariaďte si kuchyňu bez kompromisov.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt