Franke Crystal CR 912 M WH DCT 60

Dostupnosť: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Krátky popis

Franke Crystal CR 912 M WH DCT 60
- energetická trieda: A
- maximálny príkon: 2 850 W
- počet programov: 12
- objem: 73 l
- osvetlenie rúry
- počet skiel v dvierkach: 3
- minútka: Áno
- hodiny: Digitálne
- napätie: 240 V
- biela
Pre umiestnenie do spodnej skrinky:Áno

Funkcie:
- ohrev rúry: horný/spodný
- sušenie v rúre
- rozmrazovanie
- Chladenie dverí
- pravý horúci vzduch

Výbava:
- kruhové teleso
- LCD displej
- studené dvere rúry
- teleskopický výsuv plechu
- gril
- ventilátor
- teplotná sonda
Bez DPH: 824,17 € S DPH: 989,00 €

Detaily

ZABEZPEČENIE
Bezpečnosť je pre FRANKE jednou z priorít. Preto sú všetky rúry vybavené zariadením na zabezpečenie najvyššej úrovne osobnej bezpečnosti a ochrany kuchynského nábytku. Pre maximálny výkon a kvalitu pečenia dosahujú rúry vysokých teplôt vo vnútornom priestore, ale zároveň si zachovávajú nízku teplotu predných častí, tj. Dverí, ovládacieho panelu a bočných strán pre maximálnu ochranu užívateľov a kuchynského nábytku.
KOMPLETNÝ MENU
FRANKE Exclusive program. Táto funkcia umožňuje piecť až 4 rôzne chody v rovnaký čas (predjedlo, 1. chod, hlavný chod, múčnik). Pripravené chody sa do rúry umiestni súčasne do rôznych
úrovní. Celá konštrukcia rúry je navrhnutá tak, aby sa pachy a chute navzájom nemiešali. V závislosti na modeli máte na výber z 3 alebo 4 úrovňového kompletného menu, ktoré je plne automatické a povedie vás krok za krokom. Môžete si vybrať mäsové alebo rybie menu a alebo piecť pizze alebo bochníky chleba až v štyroch úrovniach naraz. Kompletné programové menu ušetrí váš čas, zníži spotrebu energie, zaistí vám najvyššiu kvalitu pečenia a vždy vynikajúce výsledky.
WELLNESS
Wellness program umožňuje piecť mäso, ryby a zeleninu na prírodné a diétne spôsob. Prakticky sa jedná o predĺženej pečenia pri teplote okolo 100 ° C bez použitia tuku alebo korenie. Tento spôsob zachováva v potravinách nielen všetky minerály, vitamíny a iné zdraviu prospešné zložky, ale aj prirodzenú chuť a vôňu potravín.
MODERNÉ ELEKTRONIKA
LCD displej ponúka jednoduchú a ľahkú manipuláciu a vysokú kvalitu obsluhy. Riadiaci systém je podobný tomu, ktorý sa používa v mobilných telefónoch, takže ovládanie menu je jednoduché, takmer intuitívne.
STUDENÁ DVIERKA (FRANKE patent)
Dvierka sa vyrábajú s 2, 3 alebo 4 sklami, vždy v závislosti od modelu a od seba sú oddelené medzerou. Prúdenie vzduchu medzi sklami redukuje prenos tepla z vnútorného priestoru na dvierka - princíp Venturiho efektu a vytvára tak tepelnú bariéru, ktorá zabraňuje úniku tepla von, čím opäť znižuje spotrebu energie. Dvierka rúry zostávajú chladná po celú dobu pečenia.
CHLADIACA VENTILÁTOR
Chladiaci ventilátor (s vlastným termostatom) vháňa chladný vzduch medzi vnútornou a vonkajšou plášť rúry. Tým je teplo udržiavané vo vnútornom priestore rúry a ostatné vonkajšie komponenty a nábytok sú ochránené.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.