Franke Crystal CR 86 M BM-1

Dostupnosť: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Krátky popis

Franke Crystal CR 86 M BM-1
- šírka rúry v cm: 60
- programátor: Elektronický
- sklá: 3
- kapacita: 66 litrov
- energetická trieda: A -20%
- programy: Elektronický / mechanický
- výsuvy: možnosť doobjednať
- osvetlenie: 2 vnútorné halogénové svetlá
- typ ovládania: Dotykové
- výbava: 1 plech, 1 hlboký plech, 1 rošt
- pečenie funkcie Multifunkčná
- chladiaci ventilátor
- čierne sklo

Špeciálna charakteristika produktu:
- gril s recirkuláciou vzduchu
- pečenie s recirkuláciou vzduchu
- chladiaci systém dvierok
- konvenčné pečenie
- gril
- multifunkčná rúra
- chladiaci ventilátor
- pečenie "Multi power"
- horúci vzduch
- pizza
- "Rýchle pečenie"
- rozmrazovanie
- mastercooking
Bez DPH: 424,17 € S DPH: 509,00 €

Detaily

Nová generácia zabudovateľných rúr FRANKE je výsledkom rozsiahlych skúseností v dôležitej oblasti nášho života - v príprave jedla. Kladieme dôraz na kvalitu pripravených pokrmov, bezpečnosť a úsporu energie. Top-triedy vstavaných rúr majú nové programy ako je kompletný menu a wellness. Kapacita pečenie komory sa pohybuje od štandardných 57 litrov až po 67 litrov, a to vďaka nejužšímu ovládaciemu mini panelu na trhu. Sortiment vstavaných rúr zahŕňa rôzne modely a pokiaľ ide o dizajn, sú vhodné pre všetky typy interiérov.
STUDENÁ DVIERKA
FRANKE patent
Dvierka sa vyrábajú s 2, 3 alebo 4 sklami, vždy v závislosti od modelu a od seba sú oddelené medzerou. Prúdenie vzduchu medzi sklami redukuje prenos tepla z vnútorného priestoru na dvierka - Princíp Venturiho efektu a vytvára tak tepelnú bariéru, ktorá zabraňuje úniku tepla von, čím opäť znižuje spotrebu energie. Dvierka rúry zostávajú chladná po celú dobu pečenia.
JEDNODUCHÉ ČISTENIE DVIEROK
Nový systém patentovaný FRANKE ponúka vynikajúci spôsob čistenia dvierok rúry. Vnútorné sklo, tj časť dvierok, ktorá sa môže zašpiniť, je perfektne hladké a ľahko čistiteľné. Nie sú tu žiadne skrutky ani ostré rohy vnútri rúry alebo na ráme dverí, takže sklo možno ľahko a bezpečne vybrať a vyčistiť. Dverné pánty dovoľujú veľmi ľahké vybratie vnútorného skla, a to bez odstránenia celých dvierok rúry. Táto manipulácia je veľmi jednoduchá, rýchla a nevyžaduje použitie akýchkoľvek nástrojov alebo odbornú pomoc.
ENERGETICKÁ TRIEDA
FRANKE kladie dôraz na životné prostredie, použitie vysoko kvalitných materiálov, moderných technológií výroby a prísnych noriem výroby. Preto majú všetky rúry, od tých najjednoduchších až po tie moderné, energetickú triedu A.
FRANKE výrobky možno nájsť vo viac ako 100 miliónoch domácností a v stovkách tisíc verejných zariadení. Za úspechom FRANKE stojí tradícia silného a jednotného podnikateľského využitie trhových príležitostí, u ktorých je vždy kladený dôraz na potreby zákazníkov.
FRANKE to nie sú len drezy, kuchynské batérie, odsávače pár, systémy triedenia odpadu, ale novo Vám teraz ponúkame aj kuchynské vstavané spotrebiče - konkrétne vstavané rúry, plynové, indukčné a sklokeramické varné dosky, mikrovlnné rúry, chladničky a umývačky riadu. Či už si pre svoju kuchyňu zvolíte osobitý štýl alebo budete sledovať dizajnové trendy, FRANKE Vám vždy ponúkne široký výber zo svojho sortimentu. Viac ako 100 miliónov domácností po celom svete dôveruje kuchynským systémom FRANKE. Nechajte sa nimi inšpirovať aj Vy a zariaďte si kuchyňu bez kompromisov.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt