Franke Crystal CR 66 M WH-1

Dostupnosť: skladom u dodávateľa (expedícia do 3 dní)

Krátky popis

Franke Crystal CR 66 M WH-1
- vstavaná rúra
- kapacita 59 l
- energetická trieda A
- trojité presklenné dvierka
- 1 vnútorné svetlo
- plytký plech 2 rošty
- bez výsuvu
- programátor: elektronický/mechanický
- biele sklo
Spotreba el. energie pri konvenčnom pečení (kWh): 0,89
Spotreba el. energie pri pečení horúcim vzduchom (kWh): 0,79
Max. príkon (W): 2 300

Špeciálna charakteristika produktu:
- gril s recirkuláciou vzduchu
- pečenie s recirkuláciou vzduchu
- chladiaci systém dvierok
- konvenčné pečenie
- gril
- multifunkčná rúra
- chladiaci ventilátor
- horné pečenie s recirkuláciou
- dolné pečenie s recirkuláciou
- rozmrazovanie
- energetická trieda A
- kapacita 59
Bez DPH: 440,83 € S DPH: 529,00 €

Detaily

Nová generácia zabudovateľných rúr FRANKE je výsledkom rozsiahlych skúseností v dôležitej oblasti nášho života - v príprave jedla. Kladieme dôraz na kvalitu pripravených pokrmov, bezpečnosť a úsporu energie. Top-triedy vstavaných rúr majú nové programy ako je kompletný menu a wellness. Kapacita pečenie komory sa pohybuje od štandardných 57 litrov až po 67 litrov, a to vďaka nejužšímu ovládaciemu mini panelu na trhu. Sortiment vstavaných rúr zahŕňa rôzne modely a pokiaľ ide o dizajn, sú vhodné pre všetky typy interiérov.    

ERGETICKÁ TRIEDA

FRANKE kladie dôraz na životné prostredie, použitie vysoko kvalitných materiálov, moderných technológií výroby a prísnych noriem výroby. Preto majú všetky rúry, od tých najjednoduchších až po tie moderné, energetickú triedu A.    

FRANKE výrobky možno nájsť vo viac ako 100 miliónoch domácností a v stovkách tisíc verejných zariadení. Za úspechom FRANKE stojí tradícia silného a jednotného podnikateľského využitie trhových príležitostí, u ktorých je vždy kladený dôraz na potreby zákazníkov.    

FRANKE to nie sú len drezy, kuchynské batérie, odsávače pár, systémy triedenia odpadu, ale novo Vám teraz ponúkame aj kuchynské vstavané spotrebiče - konkrétne vstavané rúry, plynové, indukčné a sklokeramické varné dosky, mikrovlnné rúry, chladničky a umývačky riadu. Či už si pre svoju kuchyňu zvolíte osobitý štýl alebo budete sledovať dizajnové trendy, FRANKE Vám vždy ponúkne široký výber zo svojho sortimentu. Viac ako 100 miliónov domácností po celom svete dôveruje kuchynským systémom FRANKE. Nechajte sa nimi inšpirovať aj Vy a zariaďte si kuchyňu bez kompromisov.

Možno Vas zaujme aj nasledujúci produkt

Ľutujeme. Výberu nezodpovedá žiadna položka.